Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód wiozący Jarosława Kaczyńskiego do Lublina jechał 140 km/h

Utworzony przez obiektywny, 11 czerwca 2010 r. o 08:33
Gabi napisał:
A z Lublina wiał 200 km/h! "Lolikot" podgrzał mu ogon ;o))
Nie wiał tylko spieprzał dziad aż się z kupra dymiło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taryfikator napisał:
140 km/h wyprzedzanie na ciągłej lini mandat 200 zł 5 pkt karnych ŚMIECH. Znajomy policjant
OSTRO PEDAŁOWAŁ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~prymityw~ Dzisiaj, 09:14 Wpis #13 Goście A w Bąblowie pod remizją Mietek Pijak wyrżnął orła i puścił pawia, aż mu gile nosem poleciały. Zbliżony ciężar gatunkowy "newsa" Po 1-e, pozdrawiam. Po 2-e : takie dziennikarzyny za złotówkę pognałyby kozę do Pacanowa...Taka to sk..wiona profesja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Połuszowicach Kaczyński był witany w sadzie, którego właścicielka ma sklep w Tomaszowicach. Już wcześniej tam mało kto kupował, bo wejście jest często okupowane przez miejscowych pijaczków, a teraz to pewnie będzie jeszcze mniej kupujących. I po co to Pani ? Sad, sklep, mąż radny w gminie i jescze Pani Jaruś potrzebny do szczęścia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bc napisał:
W Połuszowicach Kaczyński był witany w sadzie, którego właścicielka ma sklep w Tomaszowicach. Już wcześniej tam mało kto kupował, bo wejście jest często okupowane przez miejscowych pijaczków, a teraz to pewnie będzie jeszcze mniej kupujących. I po co to Pani ? Sad, sklep, mąż radny w gminie i jescze Pani Jaruś potrzebny do szczęścia ?
Amator kwaśnych jabłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kandydat taki taryfikator...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Zapłacił bo zawinił ....tak funkcjonuje PiS ....kierowca Komorowskiego jechał po Warszawie 160 km/h i nie zapłacił PO znajomości nic bo tak funkcjonuje Platforma Obywatelska. WYBIERAJ POLAKU .....PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ czy SPRAWIEDLIWOŚĆ "PĘDZĄCEGO KRÓLIKA".
To już chłopie Polski na Lepera ani na Pawlaka nie będziesz głosował ? Czyżbyś należał do związku chodowców zwierząt futerkowych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kOGO TO OBCHODZI KU...A . mOZE KOLEJNA PLOTA . DZIENNIK OSTATNIO LECI W KULKI. JAKIE KONSEKWENC JE PRZECIEż DOSTAŁ MANDAT .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik DS napisał:
Kto mógł zabić? Kaczyński jechał, czy kierowca? Od kiedy to pasażer odpowiada za przekroczenie prędkości. Najpierw zrozum jełopie to, co czytasz a potem komentuj, no i nie przekraczaj nigdy prędkości, bo możesz zabić.
Jeśli widzisz i nie reagujesz na wykroczenie/przestępstwo możesz być uznany za współwinnego. Nie chodzi wyłącznie o prawo ale o zwykłą ludzką moralność która nie powinna być podwójna. Kara jest śmieszna ale współczuję Policjantowi i jego rodzinie- wiadomo że pewnemu pilotowi braciszek-bliźniak [*] zmarnował karierę, drugi stracił życie ze strachu, ten jeden z niewielu odważnych też znając życie niedługo już będzie w mundurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jaki kandydat taki taryfikator...
A jak by miał prawko to jechał by ze 200 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cx napisał:
a ja jechałem 105, nie przekroczyłem linii ciągłej i dostałem 10 punktów i 400 zł.
Bo Ty CX-ie jechałeś w terenie zabudowanym, a on nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Leszek,...taki Jarek w końcu bracia,...jeden i drugi= naciski. Ciekawe jakby się rozwalił,..na pewno pis krzyczałby,że to wina rządu bo złe drogi. Także ten incydent drogowy z kandydatem na prezydenta daje do myślenia co do katastrofy w Smoleńsku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnik moralności, prawa i sprawiedliwości tak szalał? Niektórzy nadal będą twierdzić że ich białe jest białe, a tam gdzie zomo jest czarne. W polityce nie ma logiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklejcie i obejrzcie warto: ######www.tvn24.pl/ 12690,1577609,0,1,komorowski-pedzil -140-kmh-po-warszawie,wiadomosc.html P.S. czy Norwegia dołaczyła już do ue ??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiecie, gdzie Kaczyński ma prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
sklejcie i obejrzcie warto: ######www.tvn24.pl/ 12690,1577609,0,1,komorowski-pedzil -140-kmh-po-warszawie,wiadomosc.html P.S. czy Norwegia dołaczyła już do ue ??.
Prowokacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien baron Lubelski przy 160 na godz,zabił człowieka na pasach dla pieszych i nawet mu włos z głowy nie zleciał,ale przyjdzie taki czas,że i on zesra się w portki,jak Palikot i Marek Kondrat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWO= mandat i NIESPRAWIEDLIWOSC ja za przekroczenie o 20 dostałem wczoraj mandat 200zł on za ta predkosc wg taryfikatora powinien miec widelki od 400 do 500zl a nie 200zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogowie naszych czasów!TYLKO ŻEBY JESZCZE CUDA UMELI CZYNIĆ TO BYŁOBY OK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otto napisał:
Przekroczenie prędkości o 41 - 50 km/h – to mandat od 300 do 400 zł, (8 punktów), wyprzedzanie na linii ciągłej kolejne 200 zł. Ile pkt. karnych to nie wiem To dlaczego Ktoś kto ma być dla mnie przykładem (chce być moim prezydentem) pozwala na taką jazdę i traktuje się go ulgowo???
Jesteś strasznie durny i czytać ze zrozumienie nie potrafisz po pierwsze- to , pojazd prowadził kierowca a pasażer siedział z tyłu na kanapie więc kogo miał policjant ukarać wszystkich co jechali ? A po drugie to Policjant stwierdził jakie zostały złamane przepisy i według swojej oceny ukarał KIEROWCĘ w tym przypadku wymierzając kare skorzystał z roli sędziego bo takie konstytucyjne ma uprawnienia a z wyrokami się nie dyskutuje te można jedynie zaskarżyć do instancji wyższej więc skąd u Ciebie takie SPACZONE skojarzenia ? Odnośnie pozwalania czy nie to np. Ty jako pasażer jadąc taksówką spróbuj naciskać na kierowcę by jechał szybko to jak trafisz na nerwowego osiłka to może Ci cyferblat zniekształcić bo to on i tylko on jako kierowca ponosi odpowiedzialność ! Myślę że zrozumiałeś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...